Вестник Земя

Коопмедия            ЦКС
НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пон18122017

Брой 244, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.65664 BGN1 GBP = 2.21616 BGN1 CHF = 1.67609 BGN
Back Вие сте тук:Начало България (2) Опозицията: Това е началото на края на ГЕРБ, Радев-Йотова са победителите

Опозицията: Това е началото на края на ГЕРБ, Радев-Йотова са победителите

Опозицията: Това е началото на края на ГЕРБ, Радев-Йотова са победителите

Корнелия Нинова, лидер на БСП:

Това е началото на края на ГЕРБ, продължение на сегашната линия в президентската институция. Послушни хора, които ще изпълняват само една воля. Борисов ясно даде да се разбере, че ако бъде избрана тази двойка, да не си и помисля да прави различна политика от тази на премиера и външния министър. Борисов каза: „Тоест – ще слушат”. От думите на премиера става ясно, че по метода на изключванвето, Цачева е най-малко нужната му. Победата на Румен Радев и Илияна Йотова е абсолютно видима. Нашата кампания ще бъде позитивна и ще предлагаме алтернативата, защото тяхната двойка представлява статуквото, нищо по-различно. Ще бъдат послушни и ще изпълняват всичко, което им се каже. 

Ген. Румен Радев, кандидат за президент, подкрепен от БСП:

Станахме свидетели на пореден унизителeн скеч на автократ, който се държи като водещ на риалити шоу и пази съспенса докрай. Реч в стил „държавата – това съм аз“. Той не се сдържа да спомене и мен, което ясно показва кого ГЕРБ възприема като единствена опозиция, за което му благодаря.

Иначе г-жа Цачева е проекция на г-н Борисов. Това е Борисов в пола и с очила. Но силата на ГЕРБ не е в личностите, а в това, че партията е машина за избори. Тъй че ни чака тежка битка. Може би последната, ако искаме да съхраним демократичното си право на избор.

България

Икономика

Култура

Даряват вещи за благородна кауза

30 родни знаменитости ще дарят свои лични вещи в помощ на 16-годишния млад писател Иво Христов.

Броени дни преди Коледа, на 19-ти декември, с…

Прочети още:

Loading...

Спорт

Свят

Земеделие

Пратеник с мисия

Пратеник с мисия

Родна биофермерка победи в конкуренция с 450 европейци за обмяна на опит с Китай

Преди месец биологичната производителка от Радомирско Ирина …

Прочети още:

Loading...