Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Съб06062020

Брой 104, Година XXXI

Валута: 1 USD = 1.73852 BGN ↓ 1 GBP = 2.18078 BGN ↓ 1 CHF = 1.8133 BGN ↑
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Стамен Белчев: Нито някой ме е търсил от ЦСКА, нито ще напускам Арда

Стамен Белчев: Нито някой ме е търсил от ЦСКА, нито ще напускам Арда

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Стамен Белчев отрече пред Sportal.bg., че е фаворит за наставник на ЦСКА. Както е известено Люпко Петрович напусна треньорския пост на “Българска армия“, а спортният директор на “червените“ Кристиано Джарета обяви по БНТ, че начело на отбора застава помощника на сърбина Милош Крушчич. От ръководството на ЦСКА обаче опровергаха тази информация.

Името на Белчев обаче продължава да се върти из медиите, като вариант за треньор на „червените”. “Видях тези писания, но те не отговарят на истината. Никой от ЦСКА не ме е търсил и не ми е предлагал пост. Освен това аз имам перфектен договор с Арда и не смятам да напускам. Това са спекулации“, заяви специалистът.

България

Икономика

Скъпото парно паникьоса Борисов

Скъпото парно паникьоса Борисов

Премиерът е недоволен от плановете на регулатора да вдигне цената на топлоенергията с над 20% за София от 1 юли въпреки много по-евтиния газ...

Прочети още:

Loading...

Култура

Кинофестивалът в Кан обяви официалната си селекция

Фестивалът в Кан бе анулиран тази година, заради пандемията, но излъчи своята селекция. Филми на режисьорите Уес Андерсън, Франсоа Озон и Ст...

Прочети още:

Loading...

Свят

Наглост без граници

Наглост без граници

Крум Василев, общественик, публицист

Самопровъзгласили се за най-меродавен световен съдия и за еталон за демокрация, САЩ отново размахват „де...

Прочети още:

Loading...

Земеделие