Валута: 1 USD = 1.77544 BGN ↓ 1 GBP = 2.17973 BGN ↓ 1 CHF = 1.83079 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Стърлинг ще получава най-много в Англия

Стърлинг ще получава най-много в Англия

Рахим Стърлинг ще стане най-високоплатеният играч във Висшата лига, след като подпише новия си договор с Манчестър Сити, пише “Дейли Експрес“. В момента английският национал прибира по 300 000 паунда седмично. Сега обаче парите ще скочат със 150 000 и ще станат 450 000 паунда. Настоящият му договор е до юни 2023 година, но съвсем скоро ще бъде удължен.

Стърлинг изригна в домакинския мач срещу Аталанта от груповата фаза на Шампионската лига. Манчестър Сити разби италианците с 5:1, а крилото вкара хеттрик само за 11 минути. Футболистите на Хосеп Гуардиола доминираха от самото начало, но гостите от Бергамо успяха да поведат с гол на украинеца Руслан Малиновский (28-дузпа) за шок и ужас на феновете на „Етихад“. Много бързо Серхио Агуеро (34, 38) направи пълен обрат в полза на домакините.

След почивката английският национал Рахим Стърлинг (58, 64, 69) се развихри с хеттрик за 11 минути, след като преди това бе подал за първото попадение на Агуеро.

България

Икономика

Култура

Свят

Земеделие

Хлебарският бранш сипе хвалби за новия закон за храните

Според регистъра, който се води от Агенцията за безопасност на храните, около 680-700 обекта са регистрирани като хлебопроизводители. Според...