Валута: 1 USD = 1.77255 BGN ↓ 1 GBP = 2.28325 BGN ↓ 1 CHF = 1.7904 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Стърлинг ще получава най-много в Англия

Стърлинг ще получава най-много в Англия

Рахим Стърлинг ще стане най-високоплатеният играч във Висшата лига, след като подпише новия си договор с Манчестър Сити, пише “Дейли Експрес“. В момента английският национал прибира по 300 000 паунда седмично. Сега обаче парите ще скочат със 150 000 и ще станат 450 000 паунда. Настоящият му договор е до юни 2023 година, но съвсем скоро ще бъде удължен.

Стърлинг изригна в домакинския мач срещу Аталанта от груповата фаза на Шампионската лига. Манчестър Сити разби италианците с 5:1, а крилото вкара хеттрик само за 11 минути. Футболистите на Хосеп Гуардиола доминираха от самото начало, но гостите от Бергамо успяха да поведат с гол на украинеца Руслан Малиновский (28-дузпа) за шок и ужас на феновете на „Етихад“. Много бързо Серхио Агуеро (34, 38) направи пълен обрат в полза на домакините.

След почивката английският национал Рахим Стърлинг (58, 64, 69) се развихри с хеттрик за 11 минути, след като преди това бе подал за първото попадение на Агуеро.

Икономика

Култура

Станков и Радионов честват 45 години дуо

Ангел Станков и Йосиф Радионов гостуваха на Врачанската симфониета на 16 ноември със специален концерт за 45-годишнината на прочутото си дуо...