Брой 99, Година XXXI

Валута: 1 USD = 1.77544 BGN ↓ 1 GBP = 2.17973 BGN ↓ 1 CHF = 1.83079 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Мбапе счупи рекорд на Меси

Мбапе счупи рекорд на Меси

Килиан Мбапе вече е най-младият футболист, достигнал до 15 гола в Шампионската лига, задминавайки Лионел Меси, който го стори на 21 години и 288 дни с екипа на Барселона. Французинът записа постижението на 20 години и 306 дни, като вече е със 17 гола от 27 мача в турнира. Мбапе изригна с хеттрик при победата на ПСЖ с 5:0 като гост на Брюж в мач от груповата фаза. Така той стана и най-младият френски футболист с три гола в един двубой от Шампионската лига.

Мбапе се появи на терена в 52-ата минута и се разписа в 61-ата, 79-ата и 83-ата минута.

България

Икономика

Култура

Свят

Земеделие

Хлебарският бранш сипе хвалби за новия закон за храните

Според регистъра, който се води от Агенцията за безопасност на храните, около 680-700 обекта са регистрирани като хлебопроизводители. Според...