Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пон28092020

Брой 185, Година XXXI

Валута: 1 USD = 1.67954 BGN1 GBP = 2.14389 BGN1 CHF = 1.81566 BGN
Back Вие сте тук:Начало България (2) Ученик е със счупен нос след нападение от шофьор

Ученик е със счупен нос след нападение от шофьор

Ученик е със счупен нос след нападение от шофьор

Агресивен шофьор нападна ученик след спор на пешеходна пътека. Дванай­сеток­лас­никът е със счупен нос в сливен­с­ката бол­ница, а нападателят е на свобода, би тревога аген­ция КРОСС. Екип на Би Ти Ви се срещна със Станис­лав в бол­ницата. Той се страхува да покаже лицето си. Раз­казва, че в понедел­ник, на път за училище, на пешеходна пътека го засякъл автомобил. Свали си прозореца, започва да ме обижда, каза: „Ей, ти къде минаваш, какво правиш?”. Аз си бях на края на пешеход­ната пътека, раз­каза ученикът. Продъл­жил да върви, но шофьорът го прос­ледил. Слязъл от колата и вика: „Ти голям мъж ли си?”. И ме удари. Дойде, свлече ми суичъра над главата и започна да ме удря, да ме блъска по главата, допълни Станис­лав. След побоя шофьорът избягал, като едва не прегазил жена на съседна улица, раз­каз­ват свидетели. Сиг­нали за двата инцидента са подадени на тел. 112. Незабавно са били организирани заг­радителни и издир­вателни мероп­риятия и след около 15 минути в квар­тал „Ком­лука” автомобилът е установен заедно с водача. Лицето е извес­тно, на 42 години, криминално проявено, уточни начал­никът на ОД на МВР – Сливен Димитър Кикьов. След 24 часа в ареста нападателят е освободен. По случая е образувано досъдебно произ­вод­с­тво.

България

Икономика

Култура

Актьорът и режисьор Николай Урумов: “Около нас всичко е суматоха“

Актьорът и режисьор Николай Урумов: “Около нас всичко е суматоха“

„Удовол­с­т­вие е да попад­неш в невероят­ния магичен, извън­земен, абсур­ден, смешен, трагичен Радич­ков свят, да се срещ­неш с Радич­ковите герои, т…

Прочети още:

Loading...

Спорт

Бивш левскар ще взима решенията в ЦСКА 1948

Бивш левскар ще взима решенията в ЦСКА 1948

Главният мениджър на клуба Красимир Балъков разясни поредните треньорски рокади

Глав­ният мени­джър на ЦСКА 1948 Красимир Балъков разясни после…

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие

Loading...