Пон18012021

Брой 11, Година XXXII

Back Вие сте тук:Начало Начална Наш национал със силни изяви в Белгия

Наш национал със силни изяви в Белгия

Крис­тиан Малинов игра силно и получи висока оценка за изявите си в мача на Льовен срещу Сент Трюй­ден от бел­гийс­кия фут­болен шам­пионат, завър­шил 2:2. Бъл­гар­с­кият национал извоюва дузпа и асис­тира за един от головете. Гос­тите поведоха в 27-ата минута след гол на родения в Хаити Дюканс Назон. Льовен изравни в самия край на полув­ремето чрез Тома Анри от дузпа, отсъдена за нарушение срещу бъл­гарина. В 73-тата минута Малинов беше в основата и на втория гол за домакините.

България

Икономика

Loading...

Култура

Мюзикълът „ШРЕК“ е отново в Софийската опера

Гост-режисьор от Бродуей - Уест Хайлър

Софийс­ката опера и балет пред­с­тави за първи път в Бъл­гария през фев­руари миналата година мюзикъла „Шре…

Прочети още:

Loading...

Спорт

Алберт Попов с първи точки за сезона

Алберт Попов спечели първи точки за сезона в Светов­ната купа по ски-алпийски дис­цип­лини, след като се класира 16-ти на слалома във Флахау (А…